Powązkowska Rzeczna Foksal
  Historia

 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami "Chemia" powstało w październiku 1945 roku w Warszawie i jest jedną z najstarszych polskich firm specjalizujących się w obrocie chemikaliami. Znana marka oraz bogate doświadczenie wynikające z ponad pół wieku działalności na rynku, zapewniło mu silną pozycję i zaufanie wielu grup klientów.

  tu tekst opisujący grafikę tu tekst opisujący grafikę

  Siedziba Firmy ul. Foksal 18

              w 1948 roku                                      w 2006 roku

Zaopatrujemy kilka tysięcy odbiorców z branży przemysłowej, zakładów usługowych, jednostek związanych z miejską infrastrukturą, instytutów, szkół i uczelni, jednostek służby zdrowia, urzędów państwowych, instytucji administracji terenowej, ośrodków sportowo-rekreacyjnych i innych gałęzi działalności gospodarczej.
Dominującą część oferty przedsiębiorstwa stanowią wyroby przemysłu chemicznego:chemikalia techniczne i odczynniki chemiczne. Oprócz tego w naszej ofercie znajdą Państwo farby, lakiery i rozpuszczalniki oraz szeroką gamę wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych.
Nadrzędnym celem firmy jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb klienta, poprzez dostarczanie
mu produktów zgodnych z obowiązującymi normami posiadającymi świadectwa jakości i atesty. Współpracujemy z renomowanymi producentami krajowymi i zagranicznymi. Posiadamy specjalistyczne, rozbudowane zaplecze techniczne przystosowane do obrotu chemikaliami (magazyny, sklepy, środki transportu).
Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa jest działalność usługowa oparta na wynajmie powierzchni składowych, sklepowych i biurowych w bazach przy ul. Rzecznej, przy ul. Powązkowskiej oraz w budynku przy ul. Foksal. Proponujemy korzystne warunki współpracy.
Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami "Chemia" to firma z tradycjami, od ponad pół wieku kojarzona z bogatym asortymentem przemysłu chemicznego, bardzo dobrą jakością oferowanych towarów a przede wszystkim konkurencyjnymi cenami.

W 2008r. w wyniku prywatyzacji bezpośredniej P.H.Ch. "Chemia" Przedsiębiorstwo Państwowe zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o tej samej nazwie, która kontynuuje jego działalność.REKLAMA

| Strona główna | Aktualności | Historia | English version | Pycckuй | Kontakt | Oferta hurtowa | Oferta działu handlowego przy ulicy Rzecznej 6 | Ciekawe strony

.
(c) Copyright by [ Kucyk Design ]. Projekt i wykonanie: Mariusz Bazan. Strona powstała i działa przy pomocy systemu: K-CMS 2.1